Pages Navigation Menu

Anita Valdmane un Līva Vaivade izcīna 7 vietu

Anita Valdmane un Līva Vaivade izcīna 7 vietu

Olimpiāde (Deaflympics 2017 Samsun) rit pilnā sparā un jau ir aizvadītas sacensības kategorijās Singles un Doubles. Par patīkamu pārsteigumu parūpējušās mūsu sportistes. Kategorijā Doubles mūsu sportistes Anita Valdmane un Līva Vaivade izcīnīja 7 vietu starp 39 komandām(labākā komanda starp Eiropas valstīm), kas ir līdz šim mūsu valsts labākais sniegums šajā disciplīnā. Jāpiebilst, ka mūsu meitenēm līdz 4 vietai pietrūka vien 41 ķeglis.

Olimpiādē sacensības norit kategorijās: Singles, Doubles, Trios, Team of five, All events un Masters. Lai iekļūtu prestižāko sacensību kategorijā Masters, jāieņem vieta 24 labāko starpā. Vieta tiek noteikta pēc rezultātiem kategorijās Singles, Doubles, Trios, Team of five. Pēc spēlēm kategorijās Singles, Doubles mūsu meitenes ieņem: Anita Valdmane 17 vieta, Līva Vaivade 25 vieta. Kopā Olimpiādē piedalās 71 sieviete un 112 vīrieši.

Doubles Rezultāti:

Detalizētāka informācija šeit: VissParBoulingu.lv

Komentāri

komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Deaflympics 2017 Samsun

2017. gada 15.jūlijā sāksies 23. Nedzirdīgo Olimpiāde. Tā notiks Turcijas pilsētā Samsun. Dalību ņems arī Latvijas sportisti, tajā skaitā boulinga...

Close