Pages Navigation Menu

Artemijs Hudjakovs uzvar Eiropas Jauniešu LiveCam čempionātā zēnu konkurencē

Artemijs Hudjakovs uzvar Eiropas Jauniešu LiveCam čempionātā zēnu konkurencē
Pirmais no pirmajiem!
2021.gada 25. jūlijā boulinga pasaulē notika vēsturisks notikums!
Unikāls Eiropas Jauniešu Čempionāts (EYLT2021)! Dalībnieki no 8 Eiropas valstīm spēlēja savos boulinga centros cīnoties savā starpā! Viss notika pateicoties platformai TenPinCam.com un Eiropas Boulinga Federācijai (ETBF).

Cik lepni mēs esam, ka Latvijas izlases spēlētājs Artemijs Hudjakovs kļuva par turnīra Čempionu zēnu konkurencē un izcīnīja Zelta medaļu!
Cik aizraujoša bija fināla cīņa pret Francijas izlases spēlētāju Maxime Dubois! Jums to vajadzēja redzēt! Fināla spēles rezultāti: 257:248 # 254:269 # 247:173. Tiešsaistes translāciju varēja vērot YouTube, Tenpincam kanālā, kā arī Tenpincam vietnē un pašā Tenpincam aplikācijā.
Ja nokavējāt šo notikumu, Jums ir iespēja apskatīties ierakstu YouTube kanālā https://youtu.be/tmKYbnf–Wo Tas bija ļoti aizraujoši!
Mēs vēlamies apsveikt arī citus mūsu izlases spēlētājus: Rihardu Kovaļenko, Šarlotu Stariņu un Liānu Ponomarenko ar veiksmīgu startu šāda veida čempionātā. Jūs esat lieliski spēlētāji! Novēlam Jums panākumus un veiksmīgus startus nākotnē!
Apsveicam Latvijas Boulinga Federāciju ar veiksmīgu dalību šāda līmeņa turnīrā!
Visi rezultāti atrodami šeit: EYLT2021

Share This

Share This

Share this post with your friends!