Pages Navigation Menu

Atskatoties uz 2018. gadu

Atskatoties uz 2018. gadu
Šā gada Februāra beigās notika LBF gadskārtējā kopsapulce. Kopsapulces laikā LBF valde atskaitījās par padarīto darbu 2018. gadā, kā arī apstiprināja 2018. gada LBF biedriem finanšu pārskatu un 2019. gada budžetu.

2018. gadu valde vērtēja kā sarežģītu. Daudz laika , enerģijas un finanšu tika veltīts darbiem, kas saistīti ar Eiropas Jauniešu meistarsacīkšu rīkošanu Rīgā 2019. gadā. Diemžēl šis projekts tika pārtraukts no ETBF puses. Tāpat daudz tika darīts no organizatoriskās puses , lai nodrošinātu jauniešu un vīriešu izlašu dalību Eiropas un Pasaules čempionātos.
LBF Valde vēlas pateikties visiem atbalstītājiem, kas palīdzējuši 2018. gadā nodrošināt mūsu sportistu dalību starptautiskās sacensībās kā arī organizēt sacensības Latvijā. Īpaši vēlamies pateikties Veronikai un Kirilam Hudjakoviem un firmai “Ten Pin Cam”, Julianam Visockim un klubam “Ten Pin”, Raivim Ermanam un firmai “R&D Brokers” kā arī privātajiem atbalstītājiem.
2019. gada prioritātes paliek nemainīgas kā iepriekšējos gados. Uzsvars ir uz jauniešu sporta attīstību. LBF atbildībā ir Latvijas meistarsacīkšu rīkošana un šo sacensību uzvarētāju dalība Eiropas čempionu kausā. Papildus strādāsim pie LBF finansēšanas modeļa maiņas, jo pašreizējais modelis nenodrošina iespējas segt nepieciešamās izmaksas.
Vēlot visiem veiksmīgu un panākumiem bagātu gadu!
Ar cieņu,
LBF Valde
Visvaldis Trokša,
Arturs Ļevikins,
Edmunds Jansons.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Klubu Kauss 2019

Klubu Kauss 2019 Turnīra norises vieta:„Bowlero Boulinga Centrs”, Lielirbes iela 27, Rīga. Turnīrs norisināsies 2019. gada 30. un 31. martā. Spēļu sākums plkst....

Close