Pages Navigation Menu

LSFP paziņojums par Covid-19

LSFP paziņojums par Covid-19

CIENĪJAMĀS SPORTA FEDERĀCIJAS UN TO VADĪTĀJI!

Ar šo paziņojumu informējam visas Latvijā atzītās sporta federācijas, ka saistībā ar Latvijā izsludināto ĀRKĀRTĒJO SITUĀCIJU NO Š.G. 13. MARTA LĪDZ 14. APRĪLIM ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību Latvijā un ņemot vērā arī aktuālo starptautisko drošības pasākumu praksi, SPORTA FEDERĀCIJAS TIEK AICINĀTAS ATCELT JEBKĀDA VEIDA SPORTA PASĀKUMUS, NEATKARĪGI NO DALĪBNIEKU SKAITA, KĀ ARĪ SPORTISTIEM NEDOTIES UZ SACENSĪBĀM VAI TRENIŅNOMETNĒM ĀRVALSTĪS.

Šim aicinājumam apvienojas vadošās sporta organizācijas – Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK), Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija (LKSSA) un Izglītības un zinātnes ministrija. Ar pilno aicinājuma tekstu lūdzam iepazīties LSFP tīmekļa vietnē –
https://lsfp.lv/jaunumi/zinas/rekomendejam-atcelt-visus-sporta-pasakumus

(!) LSFP lūdz federācijas šo informāciju PĀRSŪTĪT TĀLĀK UN IEPAZĪSTINĀT AR TO ARĪ VISUS FEDERĀCIJAS BIEDRUS (sporta klubus), īpaši privātos sporta pakalpojumu sniedzējus, kas organizē un īsteno jebkāda veida sporta pasākumus.

Ar cieņu,

ARTŪRS BALODIS-ROZĪTIS
Ģenerālsekretārs
Latvijas Sporta federāciju padome
Tālr.: (+371) 68622300
Birojs: (+371) 67288924
arturs.balodis@lsfp.lv
www.lsfp.lv

Links:
http://www.lsfp.lv/

Share This

Share This

Share this post with your friends!